| Pavlov_Manu_1990 a întrebat:

mă puteți ajuta? Am aflat că nu este Leptopul problema că nu încarcă ci este încarcătorul, mă puteți ajuta? Leptopul meu este Lenove ideapad 300-15IBR dacă vă puteți uita pe siteul vostru unde știți că gasiți lucruri ieftine in afară de OLX ok merci. Cine imi da un preț cât mai hun si site-ul de unde il pot lua

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D4VC4DBBM/

fix pentru modelul tau... daca tii la laptop ii iei un incarcator original

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la un service de laptop-uri si verifica la ei daca incarcatorul este de vina.
E posibil sa gasesti la ei alt incarcator bun, compatibil, pretul "de piata" fiind 80-100 lei pentru un incarcator.
Asta in cazul daca se confirma defectul incarcatorului si nu se poate remedia pe loc.

| costinvlad a răspuns:

Emag, PC Garage, cel.ro, flanco, altex etc. Maxim 200 ron.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Cauta cel mai ieftin incarcator si un adaptor de conectare la laptopul tau asta este solutia ideala
asa am facut eu
am cumparat din targ un incarcator cu 40 lei si un adaptor cu 2 lei
toate incarcatoarele de laptop au 18-20v cauta sa fie cam 2a curentul

| Pavlov_Manu_1990 explică (pentru LasleaIoan1972):

Ok dar nuștiu dacă gasesc în Tulcea încarcător ieftin o să vad dacă gasesc ceva mai ieftin dar adaptorul ce este că nu mă prea descurc cu de astea