| flavus a întrebat:

ma puteti ajuta azi cand am vrut sa intru pe calculator il aprind si dupa imi arata imaginea de la gigabyte si ramane blocat dau fund

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate Windowsul defect dar si o piesa. Incearca sa reinstalezi Windowsul si daca nu te lasa inseamna ca este altceva. Atunci trebuie dus la un meserias.

| mont a răspuns:

Incearca sa intrii in safe mode cu f8 sau f12, depinde de bios care e tasta. Daca nu merge sa intrii nici in safe mode cere un format si reinstalare windows. Daca nici la format nu ai acces trebuie resetat biosul.

| edit28 a răspuns:

Ti-ai *** windowsu'. Reinstaleaza-l.

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Scoate mouse-ul, tastatura, casti etcsi aprinde-l fara ele