| DarkStyle a întrebat:

Ma tot streseaza cineva fiindca ma tot suna cu numar privat, nu stiti cum aflu numarul lui\ei sau macar sa nu mai primesc apeluri de la ea\el(am un Orange Nivo).

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa iti instalezi pe telefonul tau aplicatii de tipul "blacklist. Astfel de aplicatii vei gasi in magazinul Google Play, cum este si aplicatia "BlackList". Aceasta blocheaza atat numerele care iti sunt afisate pe telefon dar si cele cu numar ascuns.

Cu prietenie,
Orange Helper

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca ai abonament, apeleaza la operatorul orange.Nu-ti poate da nr. fara un ordin judecatoresc, dar il pot bloca ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bifează opțiunea - Respingere automată - necunoscut și se rezolva ( dacă ai ).

| leyaa a răspuns:

Din cate stiu eu astfel de informatii se dau numai in cazuri penale si cu ordin judecatoresc. Incearca sa intri la setari apeluri si poti da acolo (in general este) blocare apeluri. Sper ca am ajutat happy

| george2391 a răspuns:

Du-te la cei de la Orange, am auzit ca iti pot zice numarul de telefon si il poate bloca.