| Michaela89 a întrebat:

Mi-am actualizat telefonul Nokia Lumia 520 la Windows 8.01. Totul bine, până când am intrat să descarc niște aplicații/jocuri. Mi-a apărut o fereastră, cerându-mi parola de la contul de Microsoft. Am introdus-o, am dat Save, însă nu a mers. Această fereastră apare iar și iar și iar.Ce pot face? Care e problema? Trebuie să șterg contul și să fac altul? Să resetez telefonul? Fundă pentru răspunsul care va funcționa.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Reseteaza telefonul. daca problema persista, revino cu un screenshot sa vada si ochiu' meu despre ce este vorba.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Michaela89):

Da e un bug generic miroshit...incerca resetare.

| Michaela89 explică (pentru SasNetRomania):

Am resetat, n-a mers. Același bug.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Michaela89):

La reset s-au resetat doar setariile sau si fisierele din el? o resetare completa trebuie sa fi sters si fisierele tale personale.
Daca nici dupa acea resetare generala de fisiere nu isi revine ai nevoie de o resoftare completa, o poti face si acasa daca te pricepi... nu trebuia sa te legi la cap cu Nokia.

| SasNetRomania a răspuns (pentru Michaela89):

Am vorbit cu un coleg, a spus ca trebuie sa schimb parola la contul de Microsoft de pe pc, si contul telefonului va functiona.