| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!
Mi-am cumparat acum cateva zile o pereche de AirPod-uri. Tin sa precizez ca le-am cumparat noi-noute. La prima incarcare a casetei lor (pe care am incarcat-o de la 19%) am observat ca aceasta s-a incarcat initial doar pana la 99% si am neglijat acest aspect. Azi am incarcat din nou caseta si am intampinat aceeasi problema. Am observat ca atunci cand scot incarcatorul si il introduc din nou imi arata 100% dar pentru doar cateva secunde.(de mentionat e ca folosesc un incarcator original de iPhone.)
Cu castile nu am nicio problema, se incarca ambele corect pana la 100% si bateria tine foarte bine la ele. Singura mea problema este cu case-ul (carcasa care incarca castile)
Voi ati intampinat aceasta problema?
Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Indicatiile nu sunt totdeauna precise, dar si incarcatoarele pot avea probleme.
Incearca incarcarea cu un alt incarcator original si vezi cum se comporta.
Este inca in garantie, poti cere sa fie schimbat.