| Michaela89 a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de casti Serioux si sunetul se aude foarte prost. Melodiile se aud groaznic, iar in filme nu se aud vocile actorilor. Ciudat e ca prima data cand am introdus castile mergeau perfect... Ce pot sa fac? (in afara de a cumpara altele)

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Mai terminati odata cu recomandariile daca nu sunteti in domeniu.
1) cablul nu are legatura
2) placa de sunet intra in discutie doar daca sunt casti foarte scumpe si se aud foarte prost
3) e normal sa se auda prost, sunt casti foarte slabe si foarte ieftine. Niste casti decente pleaca de la 100-200 lei(doape).
http://www.emag.ro/......D97W4YBBM/

http://www.emag.ro/......E0S30BBBM/
si data viitoare inainte sa iei ceva INTREABA nu mai lua dupa ureche.

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ai *** cablul din prima zi...Ai tras de el?

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Probabil placa de sunet e de vina..ai incercat si alte casti/boxe?

| Michaela89 explică (pentru ØverTheRainbøw):

Alte casti merg.

| Michaela89 explică (pentru CPAElites):

Sincer, am scapat castile din greseala, dar nu s-au lovit rau si n-au cazut de la cine stie ce distanta...

| ØverTheRainbøw a răspuns (pentru Michaela89):

Pai cam de aici pleaca totul..majoritatea castilor de gaming sunt facute nasol, in special daca sunt ieftine

Probabil s-a departat unul din firele lipite de casca