| anonim_4396 a întrebat:

mi-am cumparat un pc nou acum in februarie. De cand l-am luat are momente cand se inteapa. Zile cand nu si zile cand o face de cel putin 5 ori. Cand l-am luat am si pus windows 10, si nu stiu daca e de la windows sau nu. Credeti ca stiti problema? Ma gandeam sa schimb cu w7 sa vad poate e de la w10, dar nu-mi prea place w7. Idei? xD

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prima data trebuie verificat "la sange" insusi calculatorul.
Daca trece de testari, atunci trebuie sa mearga cu orice SO, fara probleme.
Evident, folosind drivere si programe din surse sigure, fara virusi.

| CPAElites a răspuns (pentru Bula):

Are PC Myria + Placa Video dedicata + Sursa de 50 lei laughing

| octav005 a răspuns:

Cum adica se inteapa?