| balu a întrebat:

mi-am instalat si am si eu o problema, mi s-a instalat windowsu in LOCAL DISK D si C e liber, nu stiti cum inversez sa fie windowsu in LOCAL DISK C dar fara sa il reinstalez iarasi.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Varianta este(cca 2 ore de descarcat si rulat un program) dar dureaza mult mai mult decat sa reinstalezi windows-ul (30 min fara dureri de cap)! Nu ai cum sa alegi varianta mai grea! BY!

| Doar1îngeR a răspuns:

Nu ai cum sa faci asta fara sa reinstalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu. Selectezi Local disk D->right click-> rename si scrii C in loc de D. La Local disk C faci invers