| ArktykU a întrebat:

Hey TPU.Mi-am reinstalat windows-ul acum 2 zile si in Disc C imi apare "Windows" si "Windows.old" Windows ocupa 10 GB dar Windows.old 17 GB ce sa fac cu Windows.old? sa il sterg? ca inainte sa imi reinstalez windows-ul nu aveam acel windows.old. Mentionez ca am Windows 10 PRO

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Foarte simplu, il stergi.

http://www.cnet.com/......indows-10/

| ArktykU explică (pentru Intruder19):

Thanx man. DISC C are in total 63 GB si fara chestia aia am in total 17 GB ocupat XD

2 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Nu stiu cum Ai facut tu windows-ul... de ce nu ai formatat partitiile?