| Syrten a întrebat:

Hey TPU!
Mi-am reinstalat windows-ul si am doar o partitie de 500 GB, mentionez ca laptopul are 1 TP HDD, unde sunt ceilalti 500 GB?
Multumesc!

Răspuns Câştigător

Am avut si eu o problema de asta. Partitia cealalta pe care nu o gasesti nu are o litera (D, C, B). Poti sa ii pui ce litera vrei. Windows-ul are un program de disk management. Intra acolo, gaseste partitia, click dreapta pe ea si dai pe assign drive letter, iti alegi litera si partitia va aparea in Computer.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Sunt pe HDD - nepartitionati/partitie corupta/partitie non-Microsoft.