| balu a întrebat:

miercuri o sa ma duc in vacanta in cipru si vreau sa imi dati cateva sfaturi.Cum e cu avionul, pentru ca e prima data cand voi zbura cu avionul si ce specii de rechini sunt in jurul insulei cipru.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ceea ce trebuie sa stii neaparat este ca Cipru nu are apa curgatoare pe insula ...deci au statii de desalinizare a apei!
...si apa aia 1 ) ...ca e foarte scumpa.si 2 ).are un gust groaznic!
. deci cel mai bine este sa iti iei apa de acasa!

| 985436982 a răspuns:

Ce frumos big grin
Pai, mie imi place sa merg cu avionul, e putin ciudat cand decoleaza si cand aterizeaza( ti se infunda urechile) dar in rest e okay. Nu stiu ce specii de rechini sunt, dar n-ai frica ca nu vei murilaughing
Cam atat am sa iti zic.
Distractie placuta si sa iti faci prieteni!

| Kiddzutsa a răspuns:

Buna balu, nu te speria, cel mai rau e decolarea si aterizarea, simti un gol in stomac, atata tot :)
Uite un link cu rechinii de la cipru [ nu sunt toti astia, stai linistit, sunt doar unii, dar nu imi apar doar ai de la cipru :( ]
Linku` este :
http://tiburonpedia.atspace.com/especiesdetiburones.html
Fundita;;)?

Răspuns utilizator avertizat
| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Hey! Sunt nascut in Cipru! Nu trebuie sa iti fie frica cu avionul! Nu exista rechini in jurul insulei.

| ioanna0joan a răspuns:

Heyy bunaa eu sunt in cipru de 5 ani si in avion este frumosss
In jurul insulei nu sunt rechiniwinking DISTRACTIE PALCUTA