| ionutalecs a întrebat:

Hey TPU
nu mai am folderele din minecraft.far cand il deschid cu winrarul adica alea meta-inf si toate altea care mai erau acolo. sunt doar alea cu numele aaa aab aac...

funda celui care imi zice cum fac sa imi apara iar folderele.

4 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, ai incercat sa il reinstalezi?

| ionutalecs explică (pentru blaablaablaaa):

Da. la.m reinstalat, am sters si minecraft.jar, am dat si forge updata si degeaba sad. el merge sa ma joc dar fara sa bag moduri

| ionutalecs explică (pentru blaablaablaaa):

P.S. pe calculator cand deschid minecraft.jar imi apar toate folderele. pe laptop nu. cred ca e de la winrar.

| blaablaablaaa a răspuns (pentru ionutalecs):

Tu cand ai dezinstalat Minecraft-ul ai sters din calculator tot ce tinea de el?