| CrackFloyd a întrebat:

Nu mi se mai deschide laptopul! Am windows 8.1. Am dat update la placa grafica din windows updates... Am instalat ceva de genu:,, Micro Devices...(WDDM 1.1). Toate bune si frumoase pana cand mi-a dat BSOD (Blue Screen O' Death) apoi m-i s-a restartat. In timp ce laptopul se deschidea aparea logo-ul HP apoi un ecran negru cu un underline care licarea sus in coltul din stanga. Si de aici incolo o tinea tot asa!
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| 111111111111111111111111111111111211111111111111 a răspuns:

Nu mai ai ce face reinstaleaza windowsul din nou nu este o problema de hardware

| Vikto_Maria_1998 a răspuns:

Cel mai bine du-te la un service IT.Ei stiu cel mai bine ce are si poate merge reparat. sad

| CrackFloyd explică (pentru Vikto_Maria_1998):

Draga Maria, Nu ma bazez pe servicii IT. Daca am fost in stare sa-mi repar laptopul singur de ma multe ori, cred ca o pot face si de data asta, am nevoie doar de pareri... dar iti multumesc de opiniewinking