| Lola23 a întrebat:

Nu stiti cum se numeste si cam cat costa acel laptop care i se invarte ecranul si devine ca o tableta? avea o fata dintr-un film care se numeste Citeste si plangi(Reed and Weep parca pe en0gleza) Nu stiti cam cat costa si unde l-as putea gasi? FUNDA:

Răspuns Câştigător
| alexandra2859 a răspuns:

Tablet pc sau ipad.

4 răspunsuri:
| julie71010 a răspuns:

Eu stiu ca este tableta si primesti tastatura la el si se face laptop. cand scoti tastatura, e tableta.

| Lola23 explică (pentru alexandra2859):

Si de unde as putea sa o cumpar si cam cat costa? adica nu as vrea sa o comand pe net...

| ctina a răspuns:

Tablet PC-ul cu touchscreen rotativ

un link gasesti aici http://www.vandlaptop.ro/......14314.html

| alexandra2859 a răspuns (pentru Lola23):

Pai la un magazin cu telefoane cred ca au si trebuie sa coste cam 100-150 euro.