| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar cand vreau sa scriu pe messenger ceva cuiva nu imi apare ceea ce vreau eu sa scriu, de ce? Va rog, ajutati-ma crying

Răspuns Câştigător
| SergiuM a răspuns:

Schimba-ti mseesuwinking
asa fac variantele vechi de mess dupa instalare la prima logare.

10 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Http://www.forwindows.net/......r-solutia/

nu e nevoie sa reinstalezi.

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Nu prea as vrea sa ma bag in aceste siteuri, nu prea sunt sigure (unele) dar merci oricum happy

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

E testata de mine, dar na. cu placere

| anonim_4396 explică (pentru Anonymus314):

Mai raspunde la vreo intrebare pusa de mine si poate te rasplatesc cu ceva happy

| Anonymus314 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de asta, dar chiar vreau sa te ajut si pe tine si pe altii, stiu cat de greu e sa "nu le ai" cu pc-u

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Acceasi problema am avut si eu. Trebuie sa-ti reinstalezi messengerul, de preferat 11.
Sper ca te-am ajutat! :*

| anonim_4396 explică (pentru Ancutsa):

Merci mult happy

| AdiSt a răspuns:

Probabil ai un virus care l-ai luat din greseala. daca cumva ai un mess mai vechi de ex 7 trageti 10 ca este fb asta il am si eu

| valent1np a răspuns:

De acord cu black_junior, dar daca problema apare numai la o persoana, inseamna ca persoana respectiva are mess-ul stricat big grin