| AlcolicSmile123 a întrebat:

poate fi de la sursa daca, se blocheaza aiurea, si scoate niste sunete ciudate cand il deschid? Cand este deschis nu se aude nimic.
*Mentionez ca l-am mai scos din priza din cauza ca se bloca.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce se blocheaza? calculatorul televizorul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si al meu face la fel dar este din cauza la sursa ca este plina de praf
Poti sa o desfaci si sa o cureti sa vezi daca mai face sau nu
dar daca tot il desfaci curata toate placile

| andreyy96 a răspuns:

Daca galagia dureaza2-3 minute este din cauza cooler-ului de sub sursa...este ok sa faca galagie.
in momentul cand se blocheaza iti apare o imagine albastra si se restarteaza? in caz ca apare asa s-ar putea fi din cauza windowsului sau procesorul atinge o temperatura maxima

| AlcolicSmile123 explică (pentru andreyy96):

Nu.De la jocuri.

| andreyy96 a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Daca se blocheaza in timp ce te joci, ar putea fi din cauza placii video sau a procesorului