| Alecsa1190 a întrebat:

recent mi-am dezactivat contul de Instagram și acum când vreau să mă conectez îmi zice că nu îmi găsește contul. Mai pot să recuperez contul?(scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai scris corect contul si nu se mai gaseste, atunci inseamna ca intr-adevar contul este sters si nu mai exista.

Iti poti face din nou un cont, chiar si cu acelasi nume si parola, ca inainte.

| SEMIHA a răspuns:

Încearcă din nou și scrie corect informațiile cu care te conectezi. Chestia asta se întâmplă și numai dacă începi parola cu o majusculă (literă mare) când ea de fapt "se dorește" a începe cu litere mici. Încearcă ambele variante când te conectezi.