| Bernardus a întrebat:

recomandat-mi o pereche de casti cu microfon, preferabil over-ear si closed back, am buget de cam 350 de lei. Nu tin neaparat sa scrie "gaming", vreau doar sa fie de calitate OK, si sa se auda bine (atat castile cat si microfonul). Deasemena, daca aveti sugestii de tip casti fara microfon+ un microfon separat, eu sunt deschis. la propuneri. Vreau sa le folosesc in principal pentru gaming si muzica.
Dau funda

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Un discount excelent la astea - https://www.pcgarage.ro/casti-gaming/hyperx/cloud-silver/ - si reviewuri foarte bune. Pentru a imi multumi, foloseste codul 92WQ7UMX la checkout.