| DoUaPuNcTeIkS a întrebat:

[ Scuzati categoria ] Am o pagina pe facebook si vreau sa fac publicitate altor pagini... Cum fac? Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| xSupradozaDeVisex a răspuns:

Buna! Trebuie sa copiezi link-ul paginii si sa-l pui la stare unde scrii ceva. Apoi dai publica. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

2 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Pui pe perete mesajul cu "Vizitati aceste pagini, merita!"si dai linkul paginilor respective.happy

| k_7073 a răspuns:

Pui cateva poze cu tine, nud si scrii sub ele www.moscraciun.ro s-au la ce vrei tu sa faci reclama. Sigur vei avea succes
E geniala ideea nu stiu cum de nu am avut-o mai devreme