| Anonim58042 a întrebat:

Hey TPU! Merită sa îmi cumpăr iPhone 7+ cu 128 GB.Are cineva? Daca da, imi poate spune daca e totul in regulă cu el?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Se merită sa îmi cumpăr " la câți bani?

"SE" merită dacă costă puțin

| Catrice a răspuns:

Nou,da.
Folosit,nu.

| Frank51 a răspuns:

"merita", cum sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bun, dar deja după 4 ani de la lansare, nu știu ce oferte bune mai găsești. Adică să aibă bateria bună, eventual caută ceva ce are bateria schimbată recent. Bateria la iPhone in general oricum nu ține mult, dar se strică destul de tare in timp. După 2 ani de când am telefonul mă lasă mereu in momentele cruciale deoarece când l-am ținut la frig bateria practic a decedat, iar de atunci performanțele lasă de dorit.

Totuși, iOS-ul e foarte bun si pentru asta, merită. Dacă găsești un model cu baterie in condiție bună și ai mare grijă de el, e ok. Încă 2 ani va mai fi bun de folosit.

Baftă!

| StefanChriss a răspuns:

Salut! Iphone 7 reprezint o tehnologie destul de depasita la momentul actual. Cel mult ar merita un iphone xs, mai merge anul asta si asta cumparat sh. Daca ai bani, chiar nu are rost sa iti iei ceva care deja este depasit ca tehnologie.

| gabriel2004o a răspuns:

Iphone 7+? :///
e cam vechi
camera e cu mult depasita
cu 2gb ram o sa mearga greu tot
Mai bine nu

| Lusiaa a răspuns:

Iti pot recomanda iph 8. Tine bateria considerabil
mai mult decat 7 le, e putin mai nou, deci inca nu o bagat astia de la Apple bug uri in el si merge super!