| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

se poate sa scap cumva de reclamele alea enervante care apar din josul sau din ambele parti ale ecranului?

Răspuns Câştigător
| Cristizz21 a răspuns:

Da, eu nu mai am astfel de reclame, cauta pe google, adblock for (browser-ul pe care il folosesti) instaleaza-l si iti va aparea in dreapta sus un semn rosu de acolo ptoi sa ti activat adblock sau sa il dezactivezi. cat timp e activat poti spune adio reclamelor.

3 răspunsuri:
| tsal24 a răspuns:

Adblock.

| AssaSinNKidD a răspuns:

Mda..Nu prea poti doar asta merge: Sa le dai X sau Close... Stiu si pe mine ma enerveaza. Sper ca te-am ajutat.

Funda? :*