| PhantomFour a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta pornesc pcul normal dar nu se conecteaza la monitor sau un shut down si 3 rr si merge dupa se inchide deschid ai merge ca nou intro zi am zis sa deshid unitatea nu pe spate ci pe fata am curatat rami si jumate din unitate dar aceasi chestie mentionez ca ledul rosu se aprinde si dupa o secunda se face lumina slaba dela leddul rosu si cand vreau sa dau rr adika restart se inchide Pc si se redeschide astfel nu pot conecta monitorul la PC sa ma joc sper ca nu ma trimiteti la un service multumesc app

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Se fac la norma. Se strica in cativa ani, ca mai apoi sa mergi sa cumperi altele.

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te trimit la service (deocamdata), dar mai explica inca odata problema, pe intelesul nostru. big grin

| K0sti a răspuns:

What?

| Florentina9210 a răspuns:

Incearca sa explici mai clar''problema'' ta. Dar, fa-o in limba romana.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Anticitate ce sa ce mai aprinda are per putin cati ani ai tu

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Altul! Dar tu ai inteles ceva?

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu afiseaza semnal video, restare etc semnul morti
isi dai seama cat de vechi sunt calculatoarele astea eu le urasc intr-un fel da intr-un fel mi mila de ele ca saracele au rezistat atat de mult timp, categoric vb de mumi tehnologice, un calculator nou rupe tot clar dar mumile astea sunt moarte

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Da, dar vezi tu ca astea vechi au rezistat ani de zile, astea noi se strica mai repede, ba placa de baza, ba placa de sunet, ba cea video etc. Schimbari si bani cheltuiti.

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Faza e ca atunci se facea calitate acum se face cosum cat mai mult

| RAY a răspuns (pentru Florentina9210):

Doar asa poate functiona o economie bazata pe consum flory

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

In felul asta, nu moare nimeni de foame!

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Se fac la norma. Se strica in cativa ani, ca mai apoi sa mergi sa cumperi altele.