| SweetbutPsychoGirl a întrebat:

Stie cineva ce ar trebui sa fac ca sa nu mai apara zeci de reclame pe Youtube? Nu pot sa ma uit la ceva ca apar reclame.

20 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe telefon: Youtube Vanced. Altfel numai daca platesti abonament Premium sau Student, lunar scapi.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Adblock nu ajuta cu nimc! Am eu si numa ajuta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

încercați ublock origin

| dannyel86 a răspuns (pentru Salontanul):

Incearca Ublock Origin. Eu chiar nu mai am probleme cu reclamele pe niciun site.

| Salontanul a răspuns (pentru dannyel86):

Multumesc! o sa-l incerc.

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru dannyel86):

Oau! E fantastic! Adblock imi facea probleme pe Yahoo. Cu asta nu mai am probleme dar nici nu aprae reclama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Cu plăcere happy

| dannyel86 a răspuns (pentru Salontanul):

Ma bucur ca l-ai incercat si ca te-a convins. La Yahoo Mail sunt ceva probleme (cei de la Yahoo au propriul blocker, pe care incearca sa ti-l bage pe gat si sa-ti ia banii). Daca dai refresh la pagina iti poti citit linistit mesajele primite. happy

| Salontanul a răspuns (pentru dannyel86):

Nu! Mie mi-a mers direct fara refresh. Nu se mai vad reclamele.

| Adry05 a răspuns:

Adblock dear

| mihai69 a răspuns (pentru Adry05):

Adblock NU scoate reclamele „încorporate" în videoclipuri.

| Adry05 a răspuns (pentru mihai69):

Eu am adblock și nu-mi apare absolut nicio reclamă pe Youtube, deci nu știu ce tot vorbești laughing))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Youtube premium

| sierra1 a răspuns:

Păstrează funda și spune "merci" YOUTUBE că ești gratuit!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Hei,

Ai doua posibilitati:
- treci la o varianta premium, platita;
- instalezi un ADBlock, insa exista posibilitatea sa ramana un interval de cateva secunde inainte de un videoclip, ca locul unei reclame, peste care poti sa treci, dar in sinea lui... reclamele dispar happy
Se instaleaza extrem de usor, doar pentru browserul folosit de tine, de exemplu:
Chrome: https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Opera: https://addons.opera.com/en/extensions/details/adblock-plus/

Numai bine! ^_^

| Sn4k3 a răspuns:

Adblock sau Youtube premium.

| Dismally a răspuns:

Eu folosesc uBlock si le blocheaza pe toate.

| DonEduardo a răspuns:

Se poate rezolva problema, insa cu ajutorul cascavalului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube vanced pe telefon, adblocker pe pc