| Faby3322 a întrebat:

Hey, TPU, stiti cum pot sa fac poze de genul asta: http://browse.deviantart.com/? order=24&offset=24#/d5eibov adica sa apara doar conturul si vedeti ca imaginea aia daca o salvati si o deschideti o sa va apara alt fundal, depinde de ce program aveti, parcti poza nu e patrata, este doar fata si apare fundalul pe ce fundal este! Deci, stiti cum fac asta?
Dau funda!

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Da, este in format png, daca ai photoshop poti face asta si tu, decupezi o imagine din fundal si salvezi in format png.

| Faby3322 explică (pentru evenso):

Poti sa ma inveti cum sa fac?

| evenso a răspuns (pentru Faby3322):

Da, daca ai photoshop.

| Faby3322 explică (pentru evenso):

Ok, inca nu il am da o sa il am