| Faby3322 a întrebat:

Stiti site-ul didactic.ro? Eu as vrea sa imi rfac uni site de genu ala adica sa pot incarca orice fel de fidiere si lumea care isi face cont sa poata sa adauge si ei fisiere! Vreau ceva gratis!

Dau Funda si multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| MaxINFINlTE a răspuns:

Lasati toate prostiile estea cu.tk nu va aduc nici un beneficiu, ba mai mult va taxeaza google si nu veti avea nici un vizitator/user pe site.
Poti castiga un domeniu.com. net.org. eu pe site-ul asta http://goo.gl/HbK8WC tot ceea ce trebuie sa faci e sa introduci numele tau sau ce nume doresti (asta nu conteaza) si o adresa de email unde sa iti trimita mesaj de confirmare ( tot pe adresa asta iti va veni si domeniul in caz ca vei castiga)
Concursul se organizeaza zilnic, eu intr-o luna am castigat 5 domenii: 2. com 1-.eu si 2. net
Intr`o saptamana eu zic ca vei avea domeniul pe care ti`l doresti. Multa bafta! Astept funda :P

| aeromania a răspuns:

Daca tot vrei sa faci neaparat, poti lua un domeniu gratis de pe dot.tk, sau de pe alte siteuri care ofera domenii gratuite si iei si un webhost de la o firma gen 000webhost sau 100gb.co. Funda?

| Faby3322 explică (pentru aeromania):

Bun, am intrat pe site si imi zice sa scriu numele domeniului. Ce sa scriu?

| aeromania a răspuns (pentru Faby3322):

Scrie numele domeniului care vrei sa il contina siteul. (ex testaresitex) si siteul o sa fie www.testaresitex.tk (in caz ca il faci pe dot.tk) Dar dupa o sa ai nevoie de webhosting... Dai add master_iulian pe mess ca sa putem vorbi sa iti explic)