| andramaria73 a întrebat:

Hey TPU :*! Telefoanele de pe eMAG sunt secound hand si daca nu, sunt bune? Am nevoie de raspuns urgent... dau funda :*

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Telefoanele sunt NOI, dacă sunt bune, acest lucru nu depinde de magazin, ci de marca şi preţul telefonului.
Numai bine, şi să-ţi cumperi un telefon performant!

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Nu sunt second hand şi sunt foarte bune.
De pe eMAG am luat şi laptop şi tabletă şi epilator şi telefon.
Numai bine!

suntserios
| suntserios a răspuns:

EMAG nu vinde produse second hand.

| victor73 a răspuns:

Nu cred ca sunt second hand eu am cumparat un laptop si nu era second hand. Poti sa cumperi telefoane de la Orange sau cosmote sau Vodafone te poti baga pe site si sa-ti cumperi telefon

| Boubayern a răspuns:

Nu stiu despre telefoane, dar laptopurile sunt sigur noi.Am pe cineva care a cumparat si e super multumit!