| AndreutsaaaXD a întrebat:

telefonul meu imi face probleme azi la scoala cand m-am uitat la ceas mergeam si dupa 10 minute cand m-am uitat din nou nu mai mergea era stins...am incercat sa il aprind dar nimic....cand am ajuns acasa l-am bagat la incarcat crezand k bateria e de vina dar tot nu se aprinde.
Care este problema? Hellp me va rog!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Du-te la un sevice autorizat. Nu se stie cu exactitate ce are.

3 răspunsuri:
| MisFit20 a răspuns:

Probabil bateria e compromisa inceara sa mergi la magazinul de unde il ai daca ai garantie, daca nu la un service.

| khwewljewew a răspuns:

Daca e Nokia e softul. Daca e du-l la un service...

| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Prima oara vezi daca e bateria umflata. daca nu ai vre un conector pe placa de baza care s-a dus.du te la service cu el.sau poate sa iti pice si softu