| alexalx1234 a întrebat:

Unde pot gasi o telecomanda pentru un TV Telefunken T39FX182DLP?

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Incearca sa cauti pe la piata mare (piata centrala) din localitatea ta sau din judetul tau! Eu am gasit acolo unde sunt staduri de telecomenzi dupa seria si marca tv sau poti sa iei o telecomanda universala daca nu gasesti telecomanda potrivita! Sau cauti online pe -www.olx.ro
-www.compari.ro
-www.okazii.ro

| teamleader a răspuns:

Vezi si site... telecomanda-tv si videotek. Sunt si alte site care au ceea ce cauti.

| Atotstiutorul a răspuns:

Mai bine incerci sa downloadezi o aplicatie pentru telefon remote control ir, dar trebuie sa ai infrarosu pe telefon, o telecomanda compatibila o sa gasesti la magazinele de specialitate, una identica la producator daca fac.