| rutasus a întrebat:

va rog mult spunetimi cum sa descarc gta san andreas android am un zte grand x in cu procesor Intel inside si un card de 8 gb va rog sunt disperat pentru cel mai bun raspuns funa.am android 4.0.4

2 răspunsuri:
| armin111 a răspuns:

Intri pe google play cauti gta san andreas si il cumperi daca nu vrei sa dai bani pe el descarci apdoide de pe internet si cauti pe apdoide gta san andreas si il descarci pe gratis p.s trebuie sa ai net bun daca iti iei ceva de pe apdoide asa ca stai langa router

| rutasus explică (pentru armin111):

Nu merge de pe aptoide!