| Stephan142 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon in urmatoarea luna...momentan am un s3 mini. Vreau sa aleg un telefon tot de la Samsung si in jurul pretului de 1500 de lei...dar nu stiu ce sa alegsad Ma puteti ajuta? Vreau sa fie bun la ce tine de procesor deoarece eu ma joc mult pe telefon... daca imi puteti da detalii despre telefoanele care isi merita banii...v-as fi recunoscatorhappy! Merci anticipathappy!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna alegere, Galaxy S4:
http://bit.ly/1w4EsmO
I-al cat timp mai este valabila reducerea de 200 lei!

| Madalyn_Madalynutzu_1999 a răspuns:

Poti sa.ti iei un Samsung Galaxy S3.
Rami: 1 gb
Procesor: 1.4
Memorie interna: 16 gb
Display: Super Amoled HD
Camera: 8 mp
Eu am acest tel, sunt multumit de el, merge foarte bine la jocuri. Funa!