| vladvlad_5024 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati si mie o tableta buna.Si la un pret accesibil.

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Cele de la allwiev sunt bune.si sunt si ieftine

| iuliamusic a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy tab2 si e super costa vreo 900lei. Poate ți se pare scumpă dar decât sa dai 100 lei pe una proasta si sa iti para rău mai bine iti iei asta

| vladvlad_5024 explică (pentru iuliamusic):

Nu mi se pare scumpa, dar are un procesor cam mic.Merg bine jocurile pe ea?

| iuliamusic a răspuns (pentru vladvlad_5024):

Abia acum am vazut comentariul... Da merg foarte bine

| xXFaraNumeXx a răspuns:

Cea mai buna e GoClever Android 4.2.2
1GB Ram merge orice joc pe ea bateria tine mult si iti zic si jocuri calumea pe ea:
Dead Trigger
Kavinsky
Dungeon Hunter 4
Robocop
Bad Piggies... daca vrei mai multe ma contactezi aa da si costa numai 500Lei