| CooSsMmiNn a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon nou. Ce ziceti de HTC explorer si HTC wildfire S?

Răspuns Câştigător
| SparklyPuppyxo a răspuns:

Vrei neaparat HTC? Eu iti recomand sa nu-ti iei, mai bine un Samsung galaxy.Mi-am luat anul trecut de Craciun HTC wildfire S si l-am scapat maxim de 6 ori pe jos si nu e decat putin zgariat la colturi,el e rezistent dar cand intru pe mess se blocheaza foarte tare, bateria tine foarte putin, am vorbit o ora in total la telefon intr-o zi cand era incarcat full si deja s-a descarcat, altceva n-am mai facut, cand am spatiu mult de tot inca imi zice ca trebuie sa sterg aplicatii..se blocheaza foarte mult.Imi pare rau de el...

2 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai performant si mai frumos "HTC explorer".

| iubesteOrezul a răspuns:

HTC explorer. Parerea mea.