| FireEye a întrebat:

Vreau sa stiu daca Temple Run si Subway Surfers ruleaza pe Samsung Galaxy S i9000. :*

Răspuns Câştigător
| y0nutz3ly a răspuns:

Daca ai net pe telefon intra in meniul lui si intra in play store sau web store si dai pe games si scrii acolo Temple run...sau routter

7 răspunsuri:
| y0nutz3ly a răspuns:

Daca telefonul are android da...

| FireEye explică (pentru y0nutz3ly):

Pai nu conteaza ca are android, conteaza ce android are... De exemplu, pe Galaxy Ace nu merg acele jocuri.
Am nevoie de un raspuns sigur.

| FireEye explică (pentru y0nutz3ly):

Deci, vreau sa stiu daca telefonul poate rula acele jocuri. Adica am nevoie de o persoana care are/ a avut acel telefon si acele jocuri pe el. [Care sa mearga fara sa se blocheze]. :*

| y0nutz3ly a răspuns (pentru FireEye):

Daca ai net pe telefon intra in meniul lui si intra in play store sau web store si dai pe games si scrii acolo Temple run...sau routter

| Ancutza12 a răspuns:

Da.

| Stefanescu_Mircea_1994 a răspuns:

Pe versiunile android 2.1 da

| Andreyzz a răspuns:

Da