| Alextrick a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca se poate descarca (si sa mearga)windows live movie maker Acela pentru windows 7.
Eu nu am windows 7 dar vreau acel windows live movie maker pentru ca e mai cu "Stil" si are culori mai accentuate...Sau daca se poate sa imi spuneti un program in afara de windows movie maker si picasa cu care se poate face lyrics
Ofer funda!

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Pai ar fi camtasia, videopad sau mai complicate sonyvegas Adobe premiere pinaclle studio