| Arome a întrebat:

Vreu sa imi cumpar niste casti, on-ear, doar ca nu prea cunosc acest domeniu.
Ma puteti lamuri care sunt diferentele si care dintre castile cu fir, bluetooth, wireless sunt mai bune/"sanatoase"?
Si voi ce model mi-ati sugera?(la un pret acceptabil)

6 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Acum gasesti o multitudine de oferte, depinde de bugetul tau. Cele fara fir iti ofera o mobilitate mai buna, adica nu te mai incurci in acel fir, doar ca trebuie incarcate. Iar fara fir si ieftine nu prea ai sa gasesti. Recomand sa mergi pe firme de renume in domeniu. Si daca chiar vrei ceva bun, investeste peste 100 ron in ele. Sony, Technics, Pioneer, Sennheiser, JVC, etc. Gasesti oferta bogata pe site-urile cu componente PC, pcgarage, mediadot, eMAG, etc. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ce vrei casti, pc/laptop sau telefon?

| Lascau_Alex_1996 a răspuns:

Cele cu fir sunt mai bune decat alea bluetooth, wireless. Iti recomand cele cu fir si ti-as recomanda modelul Logitech G230 la pretul de 168 de lei la altex. La cat costa sunt mai mult decat bune.

| Silent3025 a răspuns (pentru Lascau_Alex_1996):

Ce sa faca cu niste casti de Gaming la un telefon?

| Lascau_Alex_1996 a răspuns (pentru Silent3025):

Sunt foarte ok pentru ca au audio mai bun si bass mai bum plus ca el vrea on ear