| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Hey, voi aveti probleme cu contact details la yahoo mess?
Cand schimb numele la contact details mie imi arata numele schimbat dar la ceilalti din lista nu ci ma vad tot cu numele dinainte, nu se schimba. O solutie? Am incercat, am sters un contact din lista apoi l-am introdus din nou si tot asa. Credeam ca se schimba ceva, dar nu.

1 răspuns:
| yoandreiyoyo a răspuns:

Le trimiti la fiecare usser din lista ta Request contact details: dai pe Action apoi Request contact details, iar persoana respectiva va primi ceva si va trebuie sa dea accept!