| nuvreausaimizicnumelehehehe a întrebat:

Hey,voiam sa va întreb, dacă șterg tag-ul de la o postare in care sunt etichetată persoanei ce m-a etichetat ii apare modificarea făcută de mine? Primește vreo notificare sau ceva?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Notificare nu cred ca o sa primeasca, ca si eu am facut asta. O sa apara doar, daca intra el iar la postare si se uita sa vada in descriere, o sa vada ca nu mai esti tu acolo. In rest... ar trebui sa fie ok happy

Numai bine!

| nuvreausaimizicnumelehehehe explică (pentru DoarBogdan):

Mulțumesc mult pentru răspuns!

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu ii apare notificare. Apare notificare doar atunci cand etichetezi tu pe cineva sau altcineva pe tine.