| anonim_4396 a întrebat:

Hey, vreau sa imi cumpar un Huawei matebook x pro dar inainte as vrea sa stiu daca are sau poate fi inclus google chrome si alte functii vitale fara nici o problema avand in vedere neintelegerile dintre USA si Huawei.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In afara de Google Chrome mai exista multe programe de browsing, gratuite, care se pot folosi.
Un asemenea browser este Mozilla Firefox, mult mai sigur decat Chrome.

| Wr3nch a răspuns:

Poti instala ce vrei linistit.

| JicaContra a răspuns:

Numai, numai, NUMAI Android-ul va fi taiat spre Huawei
Nu windows 10.

Windows nu au cum sa il taie... Absolut, deci pe un laptop Huawei, windows 10 va merge BINEMERCICCCC!

Pe scurt
LAPTOPURILE ***NU*** AU ANDROID... PUNCT!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huaweiul iti ofera produsul, nu are nici o legatura cu ei ce se intampla pe el dupa achizitionare, poti sa iti instalezi singur tot ce vrei, de la windows la chrome si jocuri de toate felurile
Le este interzis sa utilizeze softurile americane, nu le este impus sa faca in asa fel incat sa nu le ai

| cristian112233 a răspuns:

Salut, vine cu Windows 10 Home, poti instala tot ce doresti fara nicio problemahappy.