| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi iau o consola Xbox 360, dar vreau mai intai sa aflu daca jocurile Danganronpa sunt compatibile cu aceasta consola? Si daca sunt compatibile de unde le pot achizitiona?

3 răspunsuri:
| farcasalexandru a răspuns:

Toate jocurile facute pentru xbox 360 merg, jocuri poti cumpara de la: OLX, Altex, amazon, games shop etc, doar cauta ce joc doresti pe internet pentru xbox 360 faci comanda s-au scrii orasul tau si cauti ce magazine ai tu pe acolo, o sa gasesti ce doresti tu.
Funda?

| SpeedPrimer a răspuns:

Decat sa iti iei acum un 360 mai bine un xbox one
Pe 360 nu mai apar jocuri noi in afara de fifa
Acuma sincer nu se mai merita un 360 sau ps 3
Mai bine iti iei next gen decat old gen

| Nitu_Dary_2000 a răspuns:

I-ati x-box one e mai bun