| L ι ѕѕ є η α ☮ a întrebat:

Hey. Vreau sa-mi fac un "jurnal" pe calc. Fiecare zi sa o scriu intr. un document word, insa as vrea sa pun toate aceste documente intr. un folder parolat. Stie careva un program bun de parolat folder? Si cu care sa fie usor de lucrat. Mersi [Fundizz]

8 răspunsuri:
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Http://www.jurnale.ro/

Incearca sa ti'l faci acolo :D

| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

(nu stiu adaca e bun e ce mi-a dat Google'u big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu as fi eu vreau un jurnal parolat in calculator si am gasit ceva destul de bun :"Eficient Diary Pro", dar este numai pentru 30 de zile, daca vrei mai mult trebuie sa platesti dar m-am uitat pe el si e foarte bun... poti sa scrii cu ce culoare vrei, sa adaugi poze etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o fata inteligenta si frumoasa imi place sa ma imbrac frumos si sa ma admire lumea

| NinaY a răspuns:

Ei bine.pe jurnale.ro...altii iti pot citi jurnalul tau laughing

| Dedee a răspuns:

Salut. Encrypt On Click e un program bun si usor de utilizat.

Poftim si linkul de unde il poti descarca gratuit

http://encryptonclick.ro.malavida.com/d5753-descarcare-gratuita-windows

| Dedee a răspuns:

Salut. pai Encrypt On Click e un program bun si usor de utilizat.

Uite linkul de unde il poti descarca gratuit

http://encryptonclick.ro.malavida.com/d5753-descarcare-gratuita-windows