| fede12 a întrebat:

Hey! Vreau sa-mi iau alt telefon. puteti sa-mi recomandati niste telefoane pana in 2000 lei!
Funda!

Răspuns Câştigător
| agiulia a răspuns:

Samsung galaxy s3
Arata super, are memorie mare si nou o sa te fac nici o data de ras cu telefonul asta

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Sunt cele mai optime:
http://bit.ly/1fmnhCb
Ai toate sistemele de operare acolo, iti alegi ce doresti.

| TheSoldier a răspuns:

Samsung Galaxy S3
Iphone 4s

| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Daca vrei un telefon pana in 2000 de ron care sa fie fiabil, bateria sa tina, sa mearga orice aplicatie aparuta fluent iti recomand acest Samsung: http://bit.ly/1dZ3VjR

| georgetzop a răspuns:

Sony xperia z, optimus g2, galaxy s4

| RazyCrazy a răspuns:

Lg Google Nexus 5 e cel mai bun telefon pana in 2000 de lei. Are cel mai puternic procesor din lume (quad-core, 2.3 ghz) un ecran cu Rezoluție fullHD si, poate cel mai important, e un dispozitiv Nexus, o sa ai mereu cea mai noua versiune de android. Ti-l recomand cu încredere.