| Toma_Cosmin_1997 a întrebat:

Hey vreau sa-mi iau un smartphon ce parere aveti de asta

astep raspunsurile voastre multumesc!

http://www.flanco.ro/telefon-mobil-dual-sim-utok-500q-hd -negru.html

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut Cosmin. Telefonul este bun.
Procesorul este bun si o sa te poti juca jocurile HD fara probleme. Nu o sa ai probleme la navigat pe internet cu 1GB DDR3 ram. Cu ecranul de 5 inch o sa poti vedea filmele/video-urile perfect pe YouTube. Cu camera de 13MP o sa faci poze clare si cu camera secundara de 3.2MP o sa iti faci selfie-uri clare.
Cumpara-l cu incredere.

Sper ca te-am ajutat. O zi minunata in continuare iti doresc.

| Toma_Cosmin_1997 explică (pentru RaduTN):

Mersi mult.

| RaduTN a răspuns (pentru Toma_Cosmin_1997):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| TwiSt1997 a răspuns:

Telefonul e bun ca si specificatii, doar ca firma cam lasa de dorit.

| Mariusflo a răspuns:

Eu iti recomand acest telefon: http://bit.ly/10LpPZw din urmatoarele motive:

- Procesor foarte buna (quad core de 1300)
- Pret accesibil
- GPS
- Camera de 13 mp
- Baterie capabila sa tina foarte mult