| Biaaaa a întrebat:

Heya.
voi ce ati alege nokia e5 sau samsung galaxy mini?
argumentatzi alegerea.

funda.:3

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Din start Galaxy Mini:
Plusuri:
- OS mai bun, are Android
- Android marketul are mai multe aplicatii
- are ecran mai mare si nu este asa incomod sa lucrezi pe touch.
Minusuri:
- Procesor de 600 MHz (la fel ca Nokia) si unele jocuri se blogheaza dar gasesti si o gramada bune care sa mearge.

Au am un LG Optimus One (echivalentul lui Galaxy Mini, dar ca este de la LG) si este mai misto decat Nokia N97 care are un prieten, are touch mai bun, aplicatii mai bune!
Alege cu incredere Samsungul!winkingwinkingwinking
PS: daca esti obsedat de Facebook si scris mesaje alege Nokia ca are tastatura.