| octav4 a întrebat:

Heyy TPU as vrea sa stiu cum as putea sa returnez o tableta eboda supreme x80 la altex fiindca nu se incarca ecranul de pornire

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Tableta se poate returna la magazinul de unde ai cumparat-o doar in aceiasi zi cu bonul de casa si factura avand ca anexa certificatul de garantie. Daca nu o duci chiar in ziua cand ai cumparat-o nu o mai primeste decat la service care sunt trecute in certificatul de garantie.

| octav4 explică (pentru Maioru):

Adica la service-ul care este pe certificatul de garantie? nu

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://www.altex.ro/ajutor/ scrie mare si clar pe site ul lor