| Razvy197 a întrebat:

Heyyy. Am un telefon nokia 2330 classic. Si mi-am luat un cablu de date de pe net. cablu merge super bine. Trimiteam poze de pe tel pe pc si invers dar doar pana ieri crying(. Ieri cablul numai recunoastea telefonul. Adica programul cu care trimiteam eu pozele. Se numeste Mobil Mb. Din ce cauza nu mai merge cablul? L-am instalat din nou, am formatat pc din nu si degeaba. Poate fi din cauza ca ieri. telefonul meu nu mai mergea. Adica cand in incarcam scria incarcator neeaceptat. Plzzz help.

1 răspuns:
| annonnimus a răspuns:

Se poate sa fi luat virusi de pe net de unde ai luat pozele. Sau se poate ca telefonul tau sa fi murit. Ca sa afli incearca si cablu si incarcatorul pe un alt telefon model identic.