| denidenisa98 a întrebat:

Hi all! Am si eu o intrebare.Am auzit ca exista niste programe unde poti crea roboti care sa semene cu oamenii, dand impresia ca acea persoana exista si de fapt totul e facut pe calculator.Nu stiu prea multe despre asta, dar poate oricine sa creeze asa ceva, sau? Va rog sa imi dati mai multe detalii daca stiti ceva...Multumesc! Funda:*

1 răspuns:
| Eღilia62 a răspuns:

Nu stiu daca se pot crea roboti "umani" dar aici ai un tutorial pus la dispozitie de creatorii serialului Robotzi, poate te ajuta cu ceva http://creativemonkeyz.com/......-un-robot/ Ai nevoie de Adobe Photoshop si Adobe After Effects.