| napolitana_4529 a întrebat:

Hi all happy Vreau sa va cer un sfat : Vreau sa imi vand o unitate pc care are :
Procesor Celeron de 2, 9 ghz, 700 si ceva de rami DDR II, hdd de 80, placa grafica de 64, doua unitati pentru dvd si cd, una lg cealalta asus, unitate pentru discheta + cooler schimbat nou + Windows xp SP2 instalat de curand + 2 placi de retea. Arata impecabil fara defecte, merge bine, e cumparat nou si pana acum nu am avur probleme cu el. Cam cat as putea lua pe el? big grin

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Neata. stiu ca au trecut 2 ani, dar poate nu l-ai vandut, si imi place sa ajut oameni care au nevoie de chestii de genu asta.

Acum :
Procesor - 120Ron
RAM - 20 Ron
HDD - 30 Ron
Placa Video - 20 Ron
DVD, CD, Discheta - 50 Ron

Daca ai lua 200 Ron ar fi bine... funda?

2 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Cca 250lei
parerea mea

| Malexcao_Alexcao_1982 a răspuns:

Ai Celeron care e vechi

cred că iei vreo 2000 de lei