| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am instalat pe calculator AVG Internet Security 2016 și AVG PC Tuneup pe Windows XP. AVG PC Tuneup are introdusă o funcție AVG Styler cu care pot schimba stilul visual/tema windows-ului cum sunt cele din link-ul de mai jos:

http://www.avg.com/us-en/tuneup-utilities-styler-visual- styles-windows-xp

Sper că ați intrat acolo ca să știți despre ce este vorba.

Dar acum aș vrea să instalez Bitdefender Security for Windows XP în locul lui AVG Internet Security 2016 pentru că am auzit că este mult mai bun. Pot păstra AVG PC Tuneup chiar dacă dezinstalez AVG IS 2016? Pot păstra AVG PC Tuneup dacă instalez Bitdefender?

Dacă va trebui să dezinstalez tot pachetul AVG(inclusiv PC Tuneup), îmi vor dispărea stilurile/temele introduse? Dacă da, cum pot introduce temele din nou?

Nu se pot introduce temele din Windows? Bitdefender nu are și el o astfel de funcție(de introducere)?

Ajutor urgent! Fundă celui care mă ajută, celui care îmi dă cel mai bun răspuns. Vă rog să-mi veniți cu răspunsuri complete și inteligibile...cu toți pașii necesari.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

AVG Remover te lasa sa alegi ce ramane in sistem si ce dispare. Ceea ce iti este util poti pastra.
https://support.avg.com/......rticleView