| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am instalat pe calculator Microsoft Office 2003 și aș vrea să instalez Microsoft Office 2010. Se poate face această trecere? Cum trebuie să-l instalez?

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Se poate da faci exact cum ai instalat si office 2003 dar daca vrei Office 2010 cautama pe skype :adryano2411 si iti voi da eu

| Clorox a răspuns:

Nu stiu unde dracu va ganditi cand puneti intrebari de genul!
Facepalm!

| Zaygon a răspuns (pentru Clorox):

Sa imi pun prietena sa te plezneasca calumea? laughing

| Clorox a răspuns (pentru Zaygon):

Da! Da-mi dracu una ca nu mai pot laughing

| Zaygon a răspuns:

Dezinstaleaza 2013 si instaleaza 2010. De ce nu vrei sa pastrezi 2013? Ce nu iti place la el?