| AlexandraPiti a întrebat:

Hi! Am o problema de vreo 2 luni cu telefonul meu, e Samsung star3.El de fiecare data la ora 12 noaptea incepe sa sune alarma,insa eu nu am pus sa sune ceasul,nu am nici o alarma pusa, dar el imi arata sus ca alarma functioneaza.Nu am pus eu niciodata sa sune la ora 12.

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, pai da, am avut si eu problema asta, nu cu acest telefon. Trebuie sa vezi ce aplicatii ai deoarece alarma nu poate fi doar aceea care te trezeste. Sunt alarme care te anunta ca trebuie sa schimbi ceva la vreo aplicatie. Cauta bine la setarile aplicatiilor si, daca chiar nu gasesti mai controleaza odata ceasul de alarma normala. Sper ca te-am ajutat. Succes!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Depinde de aplicatii.Trebuie sa te uiti in telefon.

| AlcolicSmile123 a răspuns:

Exita unele telefoane, care suna la fiecare ora sau la o jumatate de ora.
Am avut si eu. Dar acum nu iti pot explica mai bine.Incearca sa te duci la cei de la care ai luat telefonul.